Campus Studencki

Największy obóz integracyjno – szkoleniowy w Polsce organizowany od 2005 roku przy współpracy uczelni z całego kraju. Campus z początkiem września zamienia Łazy, małą nadmorską osadę, w tętniące życiem kilkutysięczne miasteczko studenckie.  Obóz w wyważony sposób łączy w sobie elementy edukacyjne związane z przygotowaniem studentów I roku do przekroczenia progu uczelni, elementy rozwojowe związane z bogatym programem warsztatów i kursów organizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie bałtyckich plaż po elementy integracyjne w soczystej ofercie koncertowej i imprezowej. Campus to zbalansowany produkt turystyczny dla osób, które chcą jak najlepiej przygotować się do studiów i czerpać z nich pełnymi garściami.