Półkolonie Kindernalia - Tydzień z nauką

Projekt Kindernalia to innowacyjna oferta półkolonii skierowana do dzieci w wieku szkolnym, zapewniająca zarówno czas aktywnej zabawy, jak i nauki. Półkolonie łączą w sobie elementy zabawy i nauki, stawiając na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci poprzez interaktywne zajęcia.Codziennie dzieci mogą uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, takich jak warsztaty artystyczne, naukowe eksperymenty, gry zespołowe oraz zajęcia sportowe. Dzięki tematycznym warsztatom i zajęciom, dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych, kreatywności oraz zdobywania nowej wiedzy na tematy z różnych dziedzin. Program półkolonii jest elastyczny i dostosowany do różnych grup wiekowych, zapewniając odpowiednie wyzwanie i rozwój dla każdego uczestnika.